Ön Bilgilendirme.

Kuruluşumuz kurumsal ve köklü bir organizasyon firmasıdır. Özel günlerinize ve her tür eğlencelerinize özel olarak profesyonel destek vermekte dir. Etkinliğinizden en az 1 ay veya 20 gün önce bizleri arayarak bigi vermeli ve organizasyonun gerçekleşmesi adına kurumumuza gelerek karşılıklı anlaşmayı sağlamanız düzenleyeceğiniz organizasyonun ciddiyeti ve sağlıgı açısından önem arzetmekted dir.

Konu ile ilgili destek alamak adına bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder birlikte çalışmak dileklerimizi sunarız.

PALYAÇO -SÜNNET ORGANİZASYONU - AÇILIŞ ORGANİZASYONU - SÜSLEME ORGANİZASYONU - KOKTEYL - İLETİŞİM 0212 227 85 22 ww.lifeorganizasyon.com
 • 1

  Kına Organizasyon.

  Kına organizasyon projeniz için bizleri arayabilirsiniz.

 • 2

  Düğün Organizasyon.

  Anahtar teslim düğün için profesyonel hizmetlerimizden faydalanın.

 • 3

  Balon Süslemeleri.

  Dükkan ve bayi açılışı için bizleri arayın tam destek verelim.

Genel Bilgi ve Açıklama.

Gelin Kınası

Gelinlerin vazgeçilmezi kına organizasyonu için tam destek vermekteyiz.

Kına Gecesi.

Baştan aşağıya profesyonel kına organizasyon hizmetimiz vardır.

Oryantal Temini

Kına organizasyonu için profesyonel oryantal temini hizmetimiz vardır.

Neden Mtd Organizasyon.?

Mtd Organizasyon uzun yıllardan buyana, eğlence sektörüne ve tüm organizasyonlara profesyonel olarak tam teşekkürli hizmet vermiştir. İstanbul ve istanbul dışı festivallere ve düğün kına organizasyonları ayrıca açılış bayi toplantılarınıza ses sistemleri kurmuş alanında kurumsal ve profesyonel bir kuruluştur. Bizlerle çalışmak isterseniz bizleri tanımanızı çok istersiniz bizlerde sizleri tanımak ve birlikte çalışmaktan onur duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Önde Gelen Referanslarımız.